Cornelis Carosserie met Calvin de Groot en Oeste Racing!
Calvin de Groot (19) reed zich bij zijn debuut in de Ford Fiesta Sprint Cup goed in de kijker en ging op Circuit Zandvoort tijdens de Voorjaarsraces meteen voor de tweede plaats, net achter de ervaren Pool Alan Czyz. Een prestatie die niet zonder gevolg is gebleven, want Cornelis Carrosserie werd bereid gevonden om de samenwerking aan te gaan met Calvin de Groot en hem te ondersteunen in het programma in de Ford Fiesta Sprint Cup, sinds 2018 in de Benelux de ideale kweekvijver voor jonge talenten.
Cornelis Carrosserie uit het Belgische Temse zal garant staan voor het opnemen van mogelijke carrosserieschade. Zaakvoerders Patrick en Patricia Cornelis zijn geen onbekenden van Calvin. De afgelopen twee jaar hebben ze in het kader van endurance-racerij in de C1 Racing Cup al samengewerkt met het team van Oeste Kart. Samen met hun zoon Fabrice hebben ze diverse podia behaald zoals o.a. de 8 uur van Zolder, de 24 uur van Portimão en de 6 uur van Croix-en-Ternois.
Cornelis Carrosserie is een familiebedrijf met ruim 35 jaar ervaring. Een team van specialisten met oog voor detail dat zorgt voor professionele herstelling van schades. Daarnaast staat de klant centraal en zorgen zij dat alles vlot en vriendelijk verloopt.
“Wij vinden het mooi om te zien dat Calvin er alles aan doet om te kunnen racen,” stellen Patrick en Patricia. “Door Calvin te helpen, willen wij ons steentje bijdragen om hem toe te laten zijn doel te bereiken.”
Calvin de Groot: “Ik ben trots en blij met deze samenwerking. Al jaren race ik met een beperkt budget. In mijn achterhoofd hield ik altijd rekening met schades, lees hoge extra kosten. Met deze samenwerking kan ik mij meer focussen op mijn raceprestaties, ik ben er super blij mee!”
Met een handdruk bezegelden Patrick Cornelis en Calvin de Groot bij Carrosserie Cornelis in Temse de samenwerking.
Meer nieuws van de Supercar Madness

Debuut voor 22-jarige Martin Scarnière!

Prettige kennismaking met de Ford Fiesta

V-Max-kampioenen Ford Fiesta Sprint Cup Benelux gehuldigd

Vol huis bij testdag op Circuit Mettet!

Een zevende seizoen voor de Ford Fiesta Sprint Cup Benelux in 2024

Esmee Kosterman sluit seizoen af met winst in Assen

Jenson de Leeuw in spectaculaire race naar de overwinning

Calvin de Groot in Assen knap naar poleposition

Tomas De Backer, of toch nog Alan Czyz?

Kennismaking wordt successtory

Tomas De Backer pakt op Circuit Zolder de volle buit

Tomas De Backer beslist duel met Alan Czyz in zijn voordeel

Wilfred Harmsen is de ‘Track Limits fluisteraar’

Cornelis Carosserie met Calvin de Groot en Oeste Racing!

ELLIS SPIEZIA AAN DE START TIJDENS SPA EURO RACE!

Oeste Racing met Calvin de Groot

Nitro Racing met Duitser Björn Dietrich aan de start !

BENELUX ERKENNING VOOR FORD FIESTA SPRINT CUP

Dit seizoen moet het gaan gebeuren voor Stefan Barewijk

Grote belangstelling bij VRM-testdag op Circuit Zandvoort

Esmee Kosterman gaat met Bas Koeten Racing voor Fiesta-titel

Huldiging kampioenen seizoen 2022

KNAF en VRM organiseren contactdag op Circuit Zandvoort

Race Winning Brands wordt exclusief motorenleverancier
